W poniedziałek 9 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 6 w Mińsku Mazowieckim odbył się gościnny koncert klasy kameralistyki wokalnej z Miejskiej Szkoły Artystycznej. Klasa kameralistyki wokalnej pod kierunkiem Pana Pawła Hruszwickiego przy akompaniamencie Pana Piotra Szczepanika zaprezentowała się w   bogatym muzycznie repertuarze podzielonym na cztery części.

Czytaj dalej!

W czwartkowy wieczór 28 kwietnia w sali koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej odbył się kolejny koncert MOK z cyklu „O rzeczy muzycznej na wesoło” pt. „Barwy wiosny”. Podczas koncertu można było poczuć i zobaczyć wiosnę a nawet ją usłyszeć w wielu znanych kompozycjach zarówno z gatunku muzyki klasycznej, rozrywkowej jak i musicalowej.

Czytaj dalej!

W środowe popołudnie 27 kwietnia o godz. 17 uczniowie szkoły wzięli udział w audycji muzycznej w sali koncertowej.
Wystąpili uczniowie z klasy fortepianu Pani Joanny Nowik oraz gościnnie uczniowie klasy trąbki Pana Wojciecha Ziółkowskiego, klasy wiolonczeli Pani Ewy Szymańskiej- Kopcińskiej, klasy kameralistyki wokalnej Pani Justyny Kowynii, klasy klarnetu Pana Janusza Komudy, klasy saksofonu Pana Pawła Szeląga oraz klasy skrzypiec Pana Edwarda Pikuli. Program audycji był bardzo bogaty. Młodzi artyści spragnieni występów grali z zapałem i uśmiechem. Dostali gromkie brawa od rodziców i słodką niespodziankę-nagrodę.

W dniu 8 kwietnia 2022 roku w Auli naszej szkoły odbyła się audycja uczniów klas fletu poprzecznego Pani Marty Sosińskiej, klarnetu Pana Janusza Komudy i fortepianu Pana Kamila Gędziarskiego.

Czytaj dalej!
Skip to content