Gratulacje dla Felicyty Sokołowskiej, uczennicy IV klasy Pani Marty Sosińskiej, za zajęcie I miejsca w XLI Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku. Akompaniował Pan Jacek Nazarczuk, który otrzymał wyróżnienie.

 

 

W dniach 9-11 marca 2022 w Krakowie odbył się IV Konkurs wiolonczelowy "Cellolove". Wzięła w nim udział Alicja Mirosz -uczennica IV kl Miejskiej Szkoły Artystycznej I st w Mińsku Maz. Alicja jest uczennicą kl wiolonczeli p. Ewy Szymańskiej- Kopcińskiej. Na konkursie wykonała dwa utwory: Humoreskę- A Dworzaka oraz Concertino C dur- Brevala przy akompaniamencie p. Joanny Nowik i zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że trzy duety, które wzięły udział w I ogólnopolskim Konkursie Duetów Dziecięcych "Duettino" wróciły z konkursu z dyplomami.

Naszą szkołę reprezentowali:
Felicyta i Felicjan Sokołowscy - Nagroda I stopnia - zespół przygotowany przez Panią Martę Sosińską i Pana Janusza Komudę
Bartosz i Mikołaj Lewińscy - Nagroda III stopnia - zespół przygotował Pan Arkadiusz Mizdalski
Zuzanna Skrzeczyńska i Liliana Komorowska - wyróżnienie - zespół przygotowały Panie Beata Kierzkowska i Anna Kornacka

Wielkie gratulacje dla naszych artystów.

 

 

Nasze uczennice Zuzanna Skrzeczyńska z klasy III Pani Beaty Kierzkowskiej oraz Felicyta Sokołowska z klasy IV Pani Marty Sosińskiej w dniu 9 stycznia otrzymały wyróżnienie na III Ogólnopolskim Konkursie Fletowym "Śpiewające Fleciki" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Flecistów Polskich. Młodym artystkom akompaniował Pan Jacek Nazarczuk. Wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów

 

 

 

 

Nasz kolejny laureat. Tym razem Antoni Szczepanik został Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów.
Antoniego przygotowała Pani Maria Sienkiewicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Tuż przed rozdaniem świadectw zostały ogłoszone wyniki III Gostynińskich Spotkań Instrumentów Dętych Blaszanych
"Młoda Blacha". Piotr Powałka uczeń Pana Arkadiusz Mizdalskiego zdobył II miejsce, a Bartosz Kosim wyróżnienie.
Uczniom akompaniowała Pani Anna Kornacka. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Miło nam poinformować, że uczennice Pani Marty Sosińskiej zdobyły wyróżnienie na XIX Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym, który odbył się 8 maja 2021 roku w Sochaczewie. Wyróżnienie I stopnia zdobyła Oliwia Majewska natomiast wyróżnienie II stopnia zdobyła Felicyta Sokołowska. Młodym artystkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Miło nam poinformować, że  Zuzanna Skrzeczyńska uczennica Pani Beaty Kierzkowskiej zdobyła
I miejsce w II Internetowym Konkursie Fletowym. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10 stycznia 2021 r.,
a konkurs został zorganizowany przez Jarmuła Music i Stowarzyszenie Flecistów Polskich.

 

 

Gratulacje dla Marianny Szczepanik uczennicy Pani Urszuli Chrulskiej, która w V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zdobyła najwyższe regulaminowe osiągnięcie, czyli tytuł LAUREATA. Konkurs odbył się 6 grudnia 2020 r i został zorganizowany w ramach festiwalu FORTE przez impresariat muzyczny Jan Rymanowski.

Marysia wykonała utwór Alberto Curci – Czardasz, a młodej artystce akompaniował tata Piotr Szczepanik.

 

Aleksandra Kruszewska zdobyła III nagrodę w X Ogólnopolskim Konkursie Szkól Muzycznych I Stopnia
w kategorii Instrumentów Dętych Drewnianych w Chełmnie. Konkurs został zorganizowany w dniach 22 – 23 listopada 2019 r. przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz Szkołę Muzyczną I stopnia im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie. Akompaniatorem uczennicy był pan Jacek Nazarczuk, który otrzymał nagrodę za wyróżniający
się akompaniament.

 

W dniach 12 – 16 listopada 2019 r. odbył się IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych w Białymstoku.
Jak co roku w jury konkursu zasiedli muzycy z ogromnym dorobkiem artystycznym i pedagogicznym:
Michael Cede – flecista (Austria), Paola Fundaro – oboistka (Włochy), Dario Zingales – klarnecista (Austria).

Aleksandra Kruszewska uczennica klasy fletu poprzecznego pani Beaty Kierzkowskiej już po raz drugi brała udział w tym konkursie i w swojej kategorii wiekowej (C) zdobyła złoto. Uczennicy akompaniował pan Jacek Nazarczuk.

 

 

Felicyta i Felicjan Sokołowscy 8 czerwca 2019 r. wzięli udział w V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów „Sosnowe Nutki”, na którym otrzymali wyróżnienie w kategorii duety/zespoły.

 

II Nagroda na XX Międzynarodowym Konkursie " Moje inspiracje muzyczne".
4 czerwca 2019 r.  uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kruszewska (klasa fletu p. Beaty Kierzkowskiej ) i Bogna Danielak (klasa fortepianu p. Anny Kornackiej) wzięły udział w koncercie finałowym XX Międzynarodowego Konkursu " Moje inspiracje muzyczne".

Duet zdobył II Nagrodę w kategorii zespołów!

Dziewczynki zaprezentowały program złożony z czterech utworów o zróżnicowanym charakterze i stylu, który został profesjonalnie zarejestrowany przez p. Bartłomieja Łuszczyka i p. Marcina Ostrowskiego. Audiowizualna rejestracja umiejętności uczennic uzyskała drugą punktację spośród wszystkich zespołów, biorących udział
w I etapie konkursu.
Gorąco gratulujemy Oli i Bognie wspaniałego osiągnięcia i czekamy na dalsze udane występy zespołu.

Skip to content