Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

23 czerwca 2019 19:23 | Aktualności

Samorząd Uczniowski żegna rok szkolny.

 

Szanowna Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Wy, drodzy koledzy i koleżanki!

Nadeszła chwila, na którą z pewnością czeka każdy z nas. Dzisiaj zakończymy kolejny rok wspólnej pracy i udamy się na zasłużony wypoczynek. Z pewnością był to rok bogaty w wiele muzycznych sukcesów i nowe doświadczenia. Dzisiaj możemy nazwać się wszechstronnymi artystami, bo oprócz tego, że jesteśmy muzykami, instrumentalistami czy śpiewakami, to wielu z nas miało także okazje poczuć się jak  zawodowy aktor lub tancerz. Podczas licznych projektów muzycznych wcielaliśmy się w wiele rożnychról oraz spoczywały na nas liczne obowiązkiNasze starania i wysiłki nie poszły na marne, bo w naszej pamięci pozostaną same dobre wspomnienia i radość z udanych koncertów i spektakli. W imieniu uczniów naszej szkoły pragnę złożyć podziękowania wszystkim Tym, dzięki którym mamy możliwość tak bogatego rozwoju muzycznego.


Dziękujemy Dyrekcji na czele z Panią Pauliną Rzewuską- Korycińską, ponieważ każde takie muzyczne przedsięwzięcie wymaga osoby, która w odpowiedzialny sposób pokieruje zbiorową pracą. Pani Dyrektor doskonale sprawdza się w roli takiego koordynatora, i to dzięki Pani nasza szkoła się nieustannie rozwija.

Niemniej ważną rolę sprawuje Pan wicedyrektor Arkadiusz Mizdalskiktóremu dziękujemy za trud  wynikający z odpowiadzialności za organizację i czuwania nad sferą dydaktyczną naszej szkoły, który doceniamy i szanujemy. 

Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli, ponieważ to oni w bezpośredni sposób wpływają na naszą muzyczną edukację – rozwijają w nas pasję do muzyki, motywują i wspierają na każdym kroku. Dziękujemy Wam za cierpliwość i zaangażowanie, a także pomysłowość i kreatywność, której możemy się od Was uczyć. 

Podziękowania należą się także naszym rodzicom, którzy w znaczący sposób angażują się w nasz muzyczny rozwój, a zwłaszcza szkolnej Radzie Rodziców, której dziękujemy za otwartość na nasze potrzeby oraz za pomoc w kreowaniu pozytywnych zmian w naszej szkole. 

Wszyscy możemy czuć się zadowoleni z tegorocznej pracy, więc odpoczywajmy i zbierajmy siły na następny rok. Nasz patron z pewnością także byłby dumny z nas oraz z tego, że szkoła, którą powołał do życia, nieustannie się rozwija. A tym którzy dzisiaj opuszczają mury naszej szkoły życzę, aby ich przygoda z muzyką nigdy się nie skończyła. Wierzę, że dobrzewykorzystacie umiejętności i wiedzę, którą tu zdobyliście, a muzyka zawsze będzie częścią Waszego życia. Pamiętajcie, że zawsze jesteście tu mile widziani i nigdy o nas nie zapominajcie. 

 

Przeczytano: 197 razy. Wydrukuj|Do góry