Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

03 września 2018 18:00 | Aktualności

Samorząd Uczniowski wita nowy rok szkolny 2018/2019.

   W imieniu Samorządu Uczniowskiego pragnę powitać wszystkich po wakacyjnej przerwie na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Witam Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Radę Rodziców, przybyłych gości, koleżanki i kolegów oraz rodziców. Przede wszystkim witam uczniów klas pierwszych, dla których ten dzień jest szczególnie wyjątkowy.
   Z pewnością czujecie się podekscytowani, ale możliwe, że ogarnia Was niepokój w związku z nowymi wyzwaniami jakie na Was czekają. W końcu szkoła artystyczna to nowy dodatkowy obowiązek, wieczory wypełnione nauką muzyki, ćwiczeniami, nowi nauczyciele i otoczenie. Ale nie martwcie się, bo czeka na was wspaniała muzyczna przygoda. Szybko sami się przekonacie, że w naszej szkole panuje bardzo pogodna atmosfera i często bywają chwile kiedy można sie bawić np. w dniu piżamy. Wspólnie koncertujemy, muzykujemy, a co najważniejsze zdobywamy doświadczenie i rozwijamy swoje muzyczne umiejętności. Już niedługo zdobędziecie tu nowych przyjaciół, z którymi wspólnie będziecie cieszyć się swoją muzyczną pasją. Być może będziecie musieli zmierzyć się z trudnościami jakie napotkacie na swej drodze. W takich sytuacjach pamiętajcie, aby się nie poddawać i wytrwale dążyć do celu. Zawsze możecie liczyć na wsparcie nauczycieli oraz starszych kolegów. Wszyscy dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się tutaj jak najlepiej. Życzymy Wam samych piątek i szóstek oraz sukcesów artystycznych.
    Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzę, aby był to rok pełen owocnej pracy i wielu ciekawych doświadczeń, a postępy i osiągnięcia uczniów dawały Wam dużo zadowolenia i satysfakcji. Pamiętajcie również o realizacji własnych planów i marzeń. Niech nie zabraknie Wam dobrego humoru, a każdy dzień przynosi dużo radości. Omijajcie stres.
   Nowy rok szkolny to także szczególny czas dla naszych rodziców. Czeka na nich wiele dodatkowych zadań. Rola rodzica w kształceniu artystycznym jest szczególna, a ich pomoc niezbędna. Dlatego życzymy Wam Drodzy Rodzice dużo energii w nowym roku szkolnym.
    Nie łatwo jest zapomnieć o urokach wakacji, gdy za chwilę rozlegnie się pierwszy dzwonek. Mamy aż 10 miesięcy, by wzajemnie uczyć się od siebie i inspirować. Korzystajmy z okazji, że jesteśmy tu wszyscy razem, cieszmy się wspólnie muzyką i na każdym kroku okazujmy sobie życzliwość.

                                                                  Samorząd Uczniowski: Martyna

Przeczytano: 455 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: