Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

22 czerwca 2018 16:00 | Aktualności

Pożegnanie dyplomantów.

 W dniu 22 czerwca pożegnaliśmy uroczyście uczniów klas dyplomowych. Z tej okazji absolwenci zatańczyli Poloneza Ratuszowego a nastepnie wręczono im dyplomy i nagrody. Uroczyste przemówienie odczytała pani dyrektor Paulina Rzewuska - Korycińska oraz przedstawicielka Rady Rodziców. A tak oto pożegnała tegorocznych absolwentów wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego:

„Drodzy absolwenci!

   Dzisiejszy dzień z pewnością jest dla Was dniem szczególnym. Na pewno trudno jest Wam teraz połączyć ze sobą te dwa skrajne uczucia jakim jest radość z powodu rozpoczynających się wakacji oraz smutek, który na pewno gości w większości z Was. Dziś bowiem, po kilku latach spędzonych w tej szkole przyszedł czas pożegnania. Z tej okazji chciałabym, życzyć Wam w imieniu samorządu uczniowskiego , aby Wasza przygoda z muzyką nigdy się nie skończyła, a spędzony tutaj czas bogaty w wiele sukcesów i doświadczeń, został na zawsze w Waszej pamięci. Pamiętajcie, że choć chwila ta zamyka pewien rozdział Waszego życia, to nie możemy mówić tu o całkowitym zakończeniu Waszej muzycznej podróży. Muzyka zawsze będzie częścią Waszego życia , ale to od Was zależy jak silna będzie ta relacja. Niektórzy z Was będą kontynuować naukę w szkole muzcyznej II stopnia, inni za to, będą próbować swoich sił w zespołach i orkiestrach. Wierzymy w Wasze możliwości oraz, że dobrze wykorzystacie zdobytą tutaj wiedzę i doświadczenie. Nie poddawajcie się i zawsze dążcie wytrwale do celu. Wszystkim dyplomantom życzę licznych sukcesów i jestem pewna, że każdy z Was pozostawił tu cząstkę siebie, której ślad pozostanie na zawsze”.


W części artystycznej absolwenci zagrali uroczysty koncert.

 

  "Nie mówimy Wam drodzy absolewenci do widzenia, tylko do zobaczenia. Bądźcie zawsze z nami" - powiedziała pani dyrektor na zakończenie nauki.

 

 

 

Przeczytano: 443 razy. Wydrukuj|Do góry