Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim

Informacje na temat rekrutacji do Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały na rok szkolny 2019/2020 znajdują się w zakładce Rekrutacja

Aktualności

09 kwietnia 2018 12:07 | Aktualności

Koncert dla przedszkolaków :"Powitanie wiosny".

27 marca 2018 r. w MSA I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały odbył się trzeci z czterech koncertów z cyklu „Cztery pory roku”. Tym razem tematem była wiosna. Nasi uczniowie zaprezentowali tę porę roku wykonując utwory zgodnie z tematyką – samodzielnie, w duecie, trio, w kwartecie, a nawet w kwintecie.

Maluchom spodobały się piosenki wiosenne, których nie było mało. Śpiewały razem
z młodymi artystami na dużej scenie sali koncertowej. Ogromną radość wśród przedszkolaków wzbudziło wspólne muzykowanie z instrumentem perkusyjnym w ręku. Każdy z nich starał się grać najlepiej jak mógł. Na widowni również nie brakowało entuzjazmu, bowiem cała sala śpiewała i tańczyła. Nasi zaproszeni goście mieli okazję wysłuchania „odgłosów” wiosny granych na fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze, klarnecie, instrumentach perkusyjnych i akordeonie.

Kolejny, bo już czwarty koncert, który odbędzie się w czerwcu, zamknie cykl koncertów „Cztery pory roku”. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

 

Przeczytano: 392 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: