Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim

Informacje na temat rekrutacji do Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały na rok szkolny 2019/2020 znajdują się w zakładce Rekrutacja

Aktualności

03 kwietnia 2018 22:04 | Aktualności

"Czarodziejski świat muzyki w bajkach Walta Disney'a"

26 marca br. odbył się koncert uczniów dwóch klas instrumentalnych naszej szkoły: klasy fletu p. Beaty Kierzkowskiej i klasy fortepianu p.Anny Kornackiej. Dzieci zaprezentowały najpiękniejsze melodie ze znanych filmów Walta Disney’a ("Kopciuszek", "Królewna Śnieżka", "Alladyn", "Dzwonnik z Notre Dame", "Mary Poppins", "It's a small world", "Pinokio", "Pocahontas", "Piękna i bestia", "Król lew", " Alicja w krainie czarów","Toy story" ) w układzie na duety fletowo- fortepianowe i duety fortepianowe. Uczniowie znakomicie zaprezentowali się jako muzycy – kameraliści. Prócz umiejętności muzycznych wykazali się też wielką pomysłowością, występując w pięknych strojach. Koncert miał szcególną oprawę dzięki p. Bartłomiejowi Łuszczykowi, który czuwał nad projekcją slajdów  z poszczególnych bajek.

Jak zwykle nie zawiedli rodzice przygotowując słodki poczęstunek. Zadbali również o dokumentację fotograficzną naszego występu. Dziękujemy bardzo!

Przeczytano: 390 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: