Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim

Informacje na temat rekrutacji do Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały na rok szkolny 2019/2020 znajdują się w zakładce Rekrutacja

Aktualności

14 października 2017 11:02 | Aktualności

Podziękowania od Rady Rodziców

Składamy wyrazy uznania dla Pani Pauliny Rzewuskiej-Korycińskiej Dyrektor MSA  oraz wszystkich Nauczycieli MSA dotyczące organizacji ceremonii pasowania na pierwszoklasistę MSA. Podczas uroczystości panowała iście rodzinna, miła, ciepła, radosna atmosfera. Na wstępie, w czasie wprowadzenia pocztu sztandarowego MSA i odśpiewania Hymnu Narodowego i Hymnu Szkoły dominował nastrój podniosły i szczególny. Potem nastąpiły powitania i krótkie przemówienia. Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, po czym zostali pasowani czarnym kluczem wiolinowym Przez Panią Dyrektor. Nowo przyjętym w poczet szkoły wręczono drobne upominki. Na koniec wysłuchaliśmy wspaniałego, miłego dla ucha koncertu przygotowanego przez dzieci i nauczycieli. Te podniosłe i wzruszające chwile na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich zgromadzonych rodziców, uczniów i nauczycieli. Program uroczystości dostosowany był do możliwości percepcyjnych pierwszoklasistów. Salę zdobiły piękne dekoracje dostosowane do sytuacji. Wszystkim bardzo podobał się pomysł z kluczem wiolinowym do pasowania oraz koncert. Na koniec można było skosztować pysznych ciast przygotowanych przez rodziców. Odczuliśmy pozytywne wibracje, poczucie jedności i zaangażowanie nauczycieli. Wszystko to nas rodziców zachwyciło. Nauczyciele wspaniale zaprezentowali siebie i uczniów. Jesteśmy pełni podziwu. Ta szkoła zaczęła być tętniącą życiem szkołą artystyczną dla dzieci, a nie tylko budynkiem szkolnym. Składamy podziękowania oraz życzenia powodzenia w dalszej pracy z dziećmi.

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy jeszcze raz życzenia wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń zarówno w życiu osobistym i zawodowym.
 
Z serdecznymi pozdrowieniami, 
Rada Rodziców  

Przeczytano: 501 razy. Wydrukuj|Do góry