Sukcesy uczniów
Najważniejsze sukcesy naszych uczniów...
Sukcesy uczniów
All
2019/2020
2018/2019
Złoto na Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Białymstoku
Sukcesy flecistki Aleksandry Kruszewskiej.

W dniach 12 – 16 listopada odbył się IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych  w Białymstoku. Jak co roku w jury konkursu zasiedli muzycy z ogromnym dorobkiem artystycznym i pedagogicznym: Michael Cede – flecista (Austria), Paola Fundaro – oboistka (Włochy), Dario Zingales – klarnecista (Austria). 

Aleksandra Kruszewska uczennica klasy fletu poprzecznego pani Beaty Kierzkowskiej już po raz drugi brała udział w tym konkursie i w swojej kategorii wiekowej (C) zdobyła złoto.  Uczennicy akompaniował pan Jacek Nazarczuk.

Aleksandra zdobyła także III nagrodę w X Ogólnopolskim Konkursie Szkól Muzycznych I Stopnia-  w kategorii Instrumentów  Dętych Drewnianych w Chełmnie. Konkurs został zorganizowany w dniach 22 – 23 listopada, przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz Szkołę Muzyczną I stopnia im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie. Akompaniatorem uczennicy był pan Jacek Nazarczuk, który otrzymał  nagrodę za wyróżniający się akompaniament.

Gratulujemy!

Więcej
Sukcesy flecistki Aleksandry Kruszewskiej.
Wyniki konkursów
Wyniki konkursów.

Konkurs czytania nut głosem - a'vista

kategoria: klasy młodsze

  1. Łucja Sawicka kl I cykl czteroletni
  2. nie przyznano
  3. Agnieszka Kluska kl I cykl czteroletni

kategoria klasy starsze

  1. Julia Stępień kl V  cykl sześcioletni
  2. nie przyznano
  3. Martyna Jaworek kl III cykl czteroletni

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Moniuszki

  1. Benedykt Sokołowski kl III cykl czteroletni
  2. nie przyznano
  3. Gabrysia Miąskiewicz kl I cykl czteroletni oraz Igor Księżopolski kl II cykl czteroletni
Więcej
Wyniki konkursów.
II Nagroda na XX Międzynarodowym Konkursie " Moje inspiracje muzyczne".
Sukces duetu

4 czerwca br. uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kruszewska (klasa fletu p. Beaty Kierzkowskiej ) i Bogna Danielak (klasa fortepianu p. Anny Kornackiej) wzięły udział w koncercie finałowym XX Międzynarodowego Konkursu " Moje inspiracje muzyczne".

Duet zdobył II Nagrodę w kategorii zespołów!

Dziewczynki zaprezentowały program złożony z czterech utworów o zróżnicowanym charakterze i stylu, który został profesjonalnie zarejestrowany przez p. Barłomieja Łuszczyka i p. Marcina Ostrowskiego. Audiowizulna rejetracja umiejętności uczennic uzyskała drugą punktację spośród wszstkich zespołów, biorących udział w I etapie konkursu.

Gorąco gratulujemy Oli i Bognie wspaniałego osiągnięcia i czekamy na dalsze udane występy zespołu.

Więcej
Sukces duetu
Udany muzyczny weekend naszych uczniów.
III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej SACROSONG DWP 2019

W piątek 7 czerwca br. Benedykt Sokołowski (klasa gitary p. Tomasza Beredy) zajął III miejsce w kategorii dziecięcych solistów w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej SACROSONG DWP 2019, wykonując m.in.„Nim wstanie dzień” K. Komedy do słów A. Osieckiej, z własnym gitarowym akompaniamentem.

Nazajutrz zagrał w V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów „Sosnowe Nutki”, gdzie otrzymał wyróżnienie w najstarszej kategorii solistów. 

Jego rodzeństwo Felicyta (klasa fletu p. Marty Sosińskiej) i Felicjan (klasa klarnetu p. Janusza Komudy) również otrzymało wyróżnienie w tym konkursie za występ w kategorii duety/zespoły.

Na zakończenie pracowitego weekendu wszyscy troje wzięli udział w turnieju tańca towarzyskiego, gdzie Fela z Felkiem zdobyli w swojej kategorii wiekowej srebrny, a Benek ze swoją klubową partnerką złoty medal.

Gratulujemy i życzymy zapału do podejmowania kolejnych muzycznych wyzwań!

Więcej
III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej SACROSONG DWP 2019