Aktualności
Najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły...

W imieniu Samorządu Uczniowskiego pragnę powitać wszystkich w nowym roku szkolnym.

  Witam Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Radę Rodziców, przybyłych gości, uczniów oraz ich rodziców.                                                   

    Na najserdeczniejsze powitanie zasługują uczniowie klas pierwszych, którzy dzisiaj rozpoczną naukę w naszej szkole. To dla Was początek nowej drogi, więc z pewnością czujecie radość, ale może i trochę niepewności, bo zawsze to, co nowe, wywołuje w nas mieszane emocje. Mogę Was zapewnić, że nie macie się czym stresować. Faktycznie nowa szkoła wiąże się z nowymi obowiązkami. Jednak bycie uczniem szkoły artystycznej to nie tylko lekcje, sprawdziany i zadania domowe. Pamiętajmy, aby w pogoni za średnią ocen i najwyższymi wynikami nie zatracić pasji i twórczego działania. To przede wszystkim  nasza wspólna pasja do muzyki  ma największą moc, bo łączy nas wszystkich – młodszych i starszych. To wspólne koncerty i muzyczne przedsięwzięcia, które pozostawiają niezapomniane wrażenia. To nowe przyjaźnie,  które napędzane są właśnie muzyką. Wierzę, że dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu i chęci do współpracy osiągniecie wiele sukcesów. Życzę Wam, abyście szybko poczuli się tutaj dobrze i bezpiecznie, a nowi koledzy i nauczyciele niech otoczą Was przyjaźnią i opieką.

    Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzę dużej dawki cierpliwości, zdrowia, wspaniałych pomysłów, jak najmniej kłopotów oraz równocześnie jak najwięcej satysfakcji i powodów do dumy ze swoich uczniów . Niech nie zabraknie Wam dobrego humoru oraz kreatywności.

    Naszym rodzicom życzymy dużo energii, abyście zawsze mieli siłę wspierać nas w tym co robimy i czym się interesujemy. Obiecamy docenić czas , który nam poświęcacie oraz dać z siebie jak najwięcej.

    Jak dobrze wiemy, wszystko co dobre, niestety się kończy. Wakacje się skończyły i przyjdzie nam zmierzyć się z nowym rokiem szkolnym.  Pamiętajmy jednak że wszystko co nowe, jest wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. I jeżeli tak podejdziemy do tematu kolejnych miesięcy nauki, które nas czekają, to możemy sprawić, że będzie to czas niezwykły, inspirujący i efektywny, a chyba każdemu z nas zależy na tym, aby taki był.  Bądźmy dla siebie życzliwi i róbmy to co do nas należy jak najlepiej.

                                                                                    Przewodnicząca SU- Martyna.