Absolwenci
Nasi absolwenci...
Wszyscy
1979/1980
1980/1981
1981/1982
1982/1983
1983/1984
1984/1985
1985/1986
1986/1987
1987/1988
1988/1989
1989/1990
1990/1991
1991/1992
1992/1993
1993/1994
1994/1995
1995/1996
1996/1997
1997/1998
1998/1999
1999/2000
2000/2001
2001/2002
2002/2003
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
Absolwenci w roku szkolnym 1979/1980
1. Chrościcki Paweł
2. Cieciera Katarzyna
3. Jakubczak Roland
4. Kwiatkowska Anna
5. Zalewski Sławomir
Absolwenci w roku szkolnym 1979/1980
Absolwenci w roku szkolnym 1980/1981
1. Gujska Izabella
2. Jóźwik Renata
3. Kosecki Tadeusz
4. Kowalik Małgorzata
5. Pełka Jolanta
6. Zawadka Robert
Absolwenci w roku szkolnym 1980/1981
Absolwenci w roku szkolnym 1981/1982
1. Araszkiewicz Urszula
2. Broniarek Renata
3. Kowalczyk Andrzej
4. Krzyżanowska Dorota
5. Mielnik Paweł
6. Papis Maciej
7. Paprocka Agnieszka
8. Piotrowska Anna
9. Serwatko Jacek
10. Soczewka Alicja
11. Subda Anna
12. Ślązak Renata
13. Urzyczyn Anna
14. Zawadka Jolanta
Absolwenci w roku szkolnym 1981/1982
Absolwenci w roku szkolnym 1982/1983
1. Nowicki Adam
2. Zawadka Joanna
Absolwenci w roku szkolnym 1982/1983
Absolwenci w roku szkolnym 1983/1984
1. Kaczmarczyk Iwona
2. Kamela Robert
3. Soczewka Lidia
4. Strzeżek Marcin
5. Szwajkowski Marek
6. Wiatrak Marek
7. Woźnica Justyna
Absolwenci w roku szkolnym 1983/1984
Absolwenci w roku szkolnym 1984/1985
1. Arcimowicz Anna
2. Bączyk Katarzyna
3. Biernacka Urszula
4. Chrościcka Monika
5. Filip Wioletta
6. Filipek Dorota
7. Jamiołkowska Jolanta
8. Koseski Andrzej
9. Nowik Tomasz
10. Szubińska Jolanta
11. Ślązak Marek
Absolwenci w roku szkolnym 1984/1985
Absolwenci w roku szkolnym 1985/1986
1. Chłopik Anna
2.Gancarz Agnieszka
3. Gryz Piotr
4. Kaczmarczyk Anna
5. Komorzycki Tomasz
6. Olkowicz Anna
7. Piotrowska Elżbieta
8. Zawadka Andrzej
Absolwenci w roku szkolnym 1985/1986
Absolwenci w roku szkolnym 1986/1987
1. Chodorska Renata
2. Gierszewska Barbara
3. Górska Dorota
4. Komuda Janusz
5. Kupidurska Eliza
6. Majorek Ireneusz
7. Mączka Cezary
8. Nowik Joanna
9. Rżysko Beata
10. Sabak Jan
11. Szubiński Dariusz
12. Witek Andrzej
Absolwenci w roku szkolnym 1986/1987
Absolwenci w roku szkolnym 1987/1988
1. Chanke Marcin
2. Chmielewski Jarosław
3. Dąbrowska Maria
4. Domańska Dorota
5. Grzywanowski Tadeusz
6. Klimek Maria
7. Krasuski Radosław
8. Luba Michał
9. Macias Beata
10. Mazurek Jarosław
11. Miłkowski Radosław
12. Mikiel Marta
13. Nurek Wojciech
14. Sadoch Tadeusz
15. Siporski Norbert
16. Szymańska Anna
17. Żarek Katarzyna
Absolwenci w roku szkolnym 1987/1988
Absolwenci w roku szkolnym 1988/1989
1. Bereda Dariusz
2. Bujalski Marcin
3. Cichocka Małgorzata
4. Ciołek Katarzyna
5. Kamińska Dorota
6. Kuśmirek Krzysztof
7. Nowak Tomasz
8. Rossa Monika
9. Szubiński Eryk
10. Trzciński Marcin
11. Woźnica Maciej
12. Zajda Anna
Absolwenci w roku szkolnym 1988/1989
Absolwenci w roku szkolnym 1989/1990
1. Adamiec Maciej
2. Bączyk Katarzyna
3. Dźwigała Bianka
4. Jackowski Karol
5. Kamińska Ewelina
6. Kołodziejczyk Magdalena
7. Królak Jacek
8. Krywiczanin Radosław
9. Kurczewska Kalina
10. Łodyga Agnieszka
11. Michalska Sylwia
12. Pałdyna Paweł
13. Perl Katarzyna
14. Pudłowska Małgorzata
15. Szubińska Paulina
16. Ślązak Marcin
17. Zimnicka Magdalena
18. Zybała Eliza
Absolwenci w roku szkolnym 1989/1990
Absolwenci w roku szkolnym 1990/1991
1. Adamiec Angelika
2. Bochenek Joanna
3. Dobosiewicz Olga
4. Dźwigała Aneta
5. Dźwigała Artur
6. Herder Aneta
7. Kowynia Anna
8. Krysiak Wojciech
9. Matejkowska Magdalena
10. Siporski Paweł
11. Zalewski Artur
12. Ziemicki Rafał
Absolwenci w roku szkolnym 1990/1991
Absolwenci w roku szkolnym 1991/1992
1. Adamczyk Patrycja
2. Banaszek Piotr
3. Brzeziński Michał
4. Czerniakowska Elwira
5. Domański Jarosław
6. Giers Paweł
7. Grudzień Ewa
8. Kacprzyk Franciszek
9. Kosiński Marcin
10. Kowynia Justyna
11. Makowska Marta
12. Nazarczuk Jacek
13. Olewniczak Małgorzata
14. Pałdyna Wioletta
15. Parol Paweł
16. Parszewski Łukasz
17. Rek Krzysztof
18. Rokicka Ilona
19. Rusiecka Marta
20. Szeląg Piotr
21. Szymańska Ewa
22. Wieczorek Monika
23. Zając Magdalena
Absolwenci w roku szkolnym 1991/1992
Absolwenci w roku szkolnym 1992/1993
1. Adamczyk Aleksandra
2. Brzozowski Paweł
3. Chełchowska Dorota
4. Cichocka Agnieszka
5. Dębska Justyna
6. Kosiński Marcin
7. Królak Piotr
8. Krysiak Bartłomiej
9. Rokicka Diana
10. Rutkowski Włodzimierz
11. Ryszawa Anna
12. Rżysko Renata
13. Sadowska Magdalena
14. Stokwisz Magdalena
15. Szeląg Katarzyna
16. Szydłowska Magdalena
17. Żarek Arkadiusz
Absolwenci w roku szkolnym 1992/1993
Absolwenci w roku szkolnym 1993/1994
1. Broniarek Magdalena
2. Cieślińska Sylwia
3. Dziugieł Magdalena
4. Giziński Robert
5. Gontarz Wojciech
6. Górecka Alicja
7. Gut Jarosław
8. Kozłowska Anna
9. Majchuczyk Krzysztof
10. Matosek Aneta
11. Muszkiet Estera
12. Piwek Iwona
13. Pudłowska Małgorzata
14. Rek Izabella
15. Rogalska Paulina
16. Szczygielska Monika
17. Szostak Olena
18. Wiśniewski Daniel
19. Ziębaczewska Katarzyna
Absolwenci w roku szkolnym 1993/1994
Absolwenci w roku szkolnym 1994/1995
1. Arażny Marcin
2. Flaga Dorota
3. Grudzień Karina
4. Korulczyk Julita
5. Kowalski Marcin
6. Kozłowski Wojciech
7. Przybysz Ewa
8. Roguski Konrad
9. Rońda Katarzyna
10. Rutkowska Maria
11. Rybka Renata
12. Sekular Marzena
13. Sęktas Łukasz
14. Szeląg Paweł
15. Żarek Magdalena
16. Żarek Marta
Absolwenci w roku szkolnym 1994/1995
Absolwenci w roku szkolnym 1995/1996
1. Andrasik Daniel
2. Bartnicki Michał
3. Brzczek Karolina
4. Czapska Ewa
5. Czmoch Tomasz
6. Flaga Magdalena
7. Gańko Rafał
8. Górecka Alicja
9. Górecka Ewa
10. Gryz Arkadiusz
11. Lewandowski Rafał
12. Luba Agnieszka
13. Łodyga Jarosław
14. Malesa Marcin
15. Marcinek Kamil
16. Muszkiet Anna
17. Padzik Marta
18. Piątkowska Kamila
19. Podstawka Anna
20. Pucko Emanula
21. Rutkowska Dagmara
22. Rybińska Katarzyna
23. Rybiński Piotr
24. Sędek Anna
25. Sędek Jolanta
26. Sędek Justyna
27. Sęktas Tomasz
28. Stelmaszczyk Małgorzata
29. Wiercioch Anna
30. Wiśniewski Daniel
31. Wiśniewski Jacek
32. Wolamin Andrzej
33.Ziębaczewska Katarzyna
Absolwenci w roku szkolnym 1995/1996
Absolwenci w roku szkolnym 1996/1997
1. Jacak Ewa
2. Kijek Piotr
3. Łąpieś Marta
4. Łuniewska Małgorzata
5. Matosek Zbigniew
6. Nadłonek Ewa
7. Ostrowski Szymon
8. Roguska Dominika
9. Rybak Renata
10. Sabak Wojciech
11. Siurek Sylwia
12. Szeląg Paweł
13. Szuba Bartosz
14. Tszyrsznic Włodzimierz
15. Wąsowska Dorota
16. Zagórska Agnieszka
Absolwenci w roku szkolnym 1996/1997
Absolwenci w roku szkolnym 1997/1998
1. Barański Michał
2. Górna Agnieszka
3. Janicki Władysław
4. Jasiowicz Anna
5. Jasiowicz Magdalena
6. Jurek Olga
7. Jurek Tomasz
8. Kaczmarek Anna
9. Kaniewski Szczepan
10. Kościńska Agnieszka
11. Piotrkowicz Milena
12. Podstawka Aleksandra
13. Podstawka Maciej
14. Rokicki Michał
15. Stułka Karolina
16. Wilk Lidia
17. Zagórska Izabella
Absolwenci w roku szkolnym 1997/1998
Absolwenci w roku szkolnym 1998/1999
1. Bakuła Albert
2. Bąk Agata
3. Bujalska Eliza
4. Chrościcka Anna
5. Chylińska Marta
6. Czeczko Joanna
7. Czyżkowski Marek
8. Dąbrowska Monika
9. Dmowski Łukasz
10. Gajewski Marcin
11. Gańko Anna
12. Gugała Agnieszka
13. Jarzębski Tomasz
14. Kalinowski Marcin
15. Karasek Dorota
16. Karasiewicz Hanna
17. Kąkol Radosław
18. Kędziora Kamil
19. Kijek Katarzyna
20. Koszel Łukasz
21. Kowalski Bartłomiej
22. Książek Jarosław
23. Kulma Katarzyna
24. Laskowska Emilia
25. Leszczyński Łukasz
26. Luba Dariusz
27. Oskroba Anna
28. Pard Mariusz
29. Piotrkowicz Magdalena
30. Podrucka Karolina
31. Ruta Łukasz
32. Rżysko Anna
33. Rżysko Artur
34. Sabak Dagmara
35. Tulecka Aldona
36. Wiktorowicz Artur
37. Zieliński Lech
38. Zych Dariusz
Absolwenci w roku szkolnym 1998/1999
Absolwenci w roku szkolnym 1999/2000
1. Czekalska Agata
2. Kalinowska Marzena
3. Kędziora Olga
4. Kopeć Łukasz
5. Królak Agnieszka
6. Laskowska Karolina
7. Marcinkowska Karolina
8. Nowicka Kinga
9. Ostrowska Karolina
10. Padzik Katarzyna
11. Paździoch Marcin
12. Piotrowska Patrycja
13. Rybka Marta
14. Sakowska Weronika
15. Wąsowska Ilona
16. Wieczorek Kamil
17. Wycisłowski Paweł
18. Wycisłowski Piotr
Absolwenci w roku szkolnym 1999/2000
Absolwenci w roku szkolnym 2000/2001
1. Brewczyński Konrad
2. Chmielewska Katarzyna
3. Dmowski Jakub
4. Dworecki Bartosz
5. Karasiewicz Marcin
6. Kasiorkiewicz Marcin
7. Kowalski Lech
8. Laskowska Karolina
9. Łąpieś Olga
10. Marcinkowski Karol
11. Pikula Renata
12. Polit Damian
13. Rogala Krzysztof
14. Rokicki Wojciech
15. Sujak Agnieszka
16. Szeląg Emilia
17. Szuba Małgorzata
18. Wadas Jakub
Absolwenci w roku szkolnym 2000/2001
Absolwenci w roku szkolnym 2001/2002
1. Bakuła Krzysztof
2. Baliszewski Jakub
3. Barej Edyta
4. Brzezicki Filip
5. Chyliński Karol
6. Cudny Maciej
7. Dargas Dorota
8. Figura Monika
9. Gochna Kamil
10. Gochna Łukasz
11. Kąca Rafał
12. Kąkol Michał
13. Kosiorkiewicz Agnieszka
14. Kotowski Grzegorz
15. Kropielnicki Tomasz
16. Królak Olga
17. Laskowska Olga
18. Lewicki Kamil
19. Łuszczewski Tomasz
20. Milewski Daniel
21. Milewski Łukasz
22. Nowicka Marta
23. Pieniak Aleksandra
24. Polit Damian
25. Sabak Rafał
26. Słowiński Paweł
27. Szostak Kamil
28. Szuba Joanna
29. Szulim Maria
30. Wieczorek Anna
31. Wiercioch Anna
32. Więckowska Anna
33. Witowski Łukasz
34. Wojciechowski Michał
35. Wojdak Ewa
36. Wołodźko Eliza
37. Zagórska Anna
38. Zagórski Piotr
Absolwenci w roku szkolnym 2001/2002
Absolwenci w roku szkolnym 2002/2003
1. Abramowski Łukasz
2. Abramowski Mariusz
3. Baliszewski Marcin
4. Białowąs Dorota
5. Bujalski Michał
6. Celej Marta
7. Drzazga Rafał
8. Gągol Milena
9. Górecki Artur
10. Jędrzejkiewicz Emilia
11. Książek Bernard
12. Kurowska Agnieszka
13. Laskowska Monika
14. Łuszczyk Bartłomiej
15. Milewski Łukasz
16. Mironiuk Olga
17. Parol Paweł
18. Pikula Teodor
19. Rek Łukasz
20. Rozworowska Karolina
21. Sabak Joanna
22. Sabak Karolina
23. Suchocka Ewelina
24. Szczepanik Nawojka
25. Winczaruk Izabella
26. Wisniewska Klaudia
27. Wocial Aleksandra
28. Wrońska Barbara
29. Zagórski Piotr
30. Zagórski Rafał
31. Zbrzeźniak Rafał
32. Ziółkowska Marta
33. Żak Paweł
Absolwenci w roku szkolnym 2002/2003
Absolwenci w roku szkolnym 2003/2004
1. Brewczyńska Dagmara
2. Dróżdż Magdalena
3. Dworecki Marcin
4. Gromulski Marcin
5. Grzybowska Katarzyna
6. Kania Michał
7. Komorowska Weronika
8. Królak Bartłomiej
9. Kuchta Monika
10. Kukawski Paweł
11. Kutzner Alicja
12. Laskowski Grzegorz
13. Ładnowski Michał
14. Łęczycka Ewelina
15. Łukasiak Paulina
16. Mazanka Konrad
17. Moczarski Michał
18. Pechcin Jakub
19. Radziwonka Weronika
20. Reterska Dominika
21. Sekular Hubert
22. Staręga Alicja
23. Tomkiewicz Jakub
24. Zasada Konrad
25. Zwierz Katarzyna
26. Żołkowski Paweł
Absolwenci w roku szkolnym 2003/2004
Absolwenci w roku szkolnym 2004/2005
1. Dębska Aleksandra
2. Figura Monika
3. Figura Piotr
4. Foryś Adrian
5. Garwoła Katarzyna
6. Goźliński Jarosław
7. Gromulska Emilia
8. Janicki Kacper
9. Kamela Adrian
10. Komorowska Joanna
11. Krzyszycha Anna
12. Kuligowska Anna
13. Łygas Helena
14. Majszyk Ewelina
15. Majszyk Martyna
16. Nackowska Małgorzata
17. Ołdak Adam
18. Płasińska Karolina
19. Retkowski Arkadiusz
20. Rogulski Artur
21. Stelmaszczyk Agnieszka
22. Szaniawska Kinga
23. Szlenda Adam
24. Szymkowiak Agnieszka
25. Tyrała Krzysztof
26. Wieczorek Anna
27. Witowska Katarzyna
28. Wocial Tomasz
29. Wroński Michał
Absolwenci w roku szkolnym 2004/2005
Absolwenci w roku szkolnym 2005/2006
1. Abratowski Wojciech
2. Brewczyńska Dagmar
3. Brzozowska Wioletta
4. Dróżdż Karol
5. Furdal Izabela
6. Gitler Alicja
7. Jackiewicz Paweł
8. Kaczorek Dorota
9. Kawka Magdalena
10. Korgul Bartłomiej
11. Korzeń Klaudia
12. Krześniak Joanna
13. Kurowska Milena
14. Lachowska Monika
15. Lewczuk Katarzyna
16. Łysiak Katarzyna
17. Melcher Adrianna
18. Mikita Konrad
19. Rek Adrian
20. Rogalska Beata
21. Sadowska Klaudia
22. Tomkiewicz Paweł
23. Trawicka Magdalena
24. Witczak Malwina
25. Witkowska Anna
26. Wytrykowski Ireneusz
Absolwenci w roku szkolnym 2005/2006
Absolwenci w roku szkolnym 2006/2007
1. Błaszczak Michał
2. Bujalska Alicja
3. Cudna Agnieszka
4. Dróżdż Anna
5. Gąsior Ewelina
6. Jędruszko Adrianna
7. Kaszewiak Kinga
8. Kąca Magdalena
9. Koseska Monika
10. Kowalczyk Zuzanna
11. Kulka Agnieszka
12. Łyczkowski Przemysław
13. Magdziak Marcin
14. Makuch Agata
15. Michna Krzysztof
16. Ołdak Natalia
17. Pachnik Ewelina
18. Pechein Adam
19. Perzanowska Katarzyna
20. Rosochacka Adrianna
21. Sadoch Marcin
22. Syska Aleksandra
23. Szopa Monika
24. Urbanek Anna
25. Wilczewski Maciej
26. Wojdyga Izabella
27. Wójcicka Katarzyna
28. Wyszogrodzka Małgorzata
29. Zwierz Alicja
Absolwenci w roku szkolnym 2006/2007
Absolwenci w roku szkolnym 2007/2008
1. Araźna Aneta
2. Barański Jakub
3. Bilski Krzysztof
4. Chomicz Jakub
5. Dudek Kornel
6. Dworecka Anna
7. Dzido Magdalena
8. Kłos Anna
9. Komuda Damian
10. Korgul Jagoda
11. Kowalski Wiktor
12. Krupa Anna
13. Magdziak Łukasz
14. Majewska Anna
15. Mróz Kacper
16. Osińska Anna
17. Piętka Mariusz
18. Poziemska Karolina
19. Sabak Kinga
20. Walewski Maciej
21. Wojdak Adam
22. Zaputy Katarzyna
Absolwenci w roku szkolnym 2007/2008
Absolwenci w roku szkolnym 2008/2009
1. Ankiersztein Agata
2. Bajszczak Michał
3. Bartnicki Piotr
4. Chodorowicz Magdalena
5. Chodorska Justyna
6. Chomicz Zuzanna
7. Dzienio Miłosz
8. Gierat Aleksandra
9. Grądzka Natalia
10. Iwańczuk Martyna
11. Jackiewicz Katarzyna
12. Kalinowska Kinga
13. Kąca Magdalena
14. Kwiatkowska Agnieszka
15. Laskowska Daria
16. Ładna Julia
17. Makos Lidia
18. Młot Mateusz
19. Moczarski Jakub
20. Pałdyna Barbara
21. Piętka Bartłomiej
22. Raczkowski Michał
23. Rek Bartłomiej
24. Tomaszewski Dominik
25. Trzeszkowski Łukasz
26. Turlejski Maciej
27. Wasilewska Agnieszka
28. Wątruch Diana
29. Wiśniewska Maja
30. Witan Julia
31. Witek Tomasz
32. Wnuk Karol
Absolwenci w roku szkolnym 2008/2009
Absolwenci w roku szkolnym 2009/2010
1. Bąk Alicja
2. Bogusz Konrad
3. Bogusz Mirosław
4. Durka Aneta
5. Grabarczyk Aleksandra
6. Hanulak Barbara
7. Janiak Dominik
8. Janiak Małgorzata
9. Krześniak Patrycja
10. Leonardziak Izabella
11. Macudziński Daniel
12. Marczak Patrycja
13. Niedźwiedziuk Michał
14. Oganiesion Hubert
15. Olszowska Agnieszka
16. Paździorek Kamil
17. Pielasa Agata
18. Pielasa Katarzyna
19. Piotrowska Karolina
20. Polkowska Katarzyna
21. Rogowska Karolina
22. Rudnicka Marta
23. Ruszkiewicz Karol
24. Samulska Karolina
25. Sobotka Karina
26. Stojak Artur
27. Strzeżek Michał
28. Śmigielska Marta
29. Ulman Monika
30. Wasilewska Anita
31. Zalewska Izabella
32. Zalewski Mateusz
Absolwenci w roku szkolnym 2009/2010
Absolwenci w roku szkolnym 2010/2011
1. Bielak Izabella
2. Broda Jakub
3. Chmielewska Weronika
4. Derlatka Aleksandra
5. Gomółka Paweł
6. Król Zuzanna
7. Kwapisiewicz Jan
8. Kwapisiewicz Julia
9. Maciejec Magdalena
10. Mudant Magdalena
11. Rozenek Paweł
12. Sokołowska Kinga
13. Sowa Joanna
14. Szponar Jan
15. Szponar Weronika
16. Wieczorek Aleksandra
17. Wielgo Mateusz
18. Witkowski Piotr
19. Zawolski Dawid
Absolwenci w roku szkolnym 2010/2011
Absolwenci w roku szkolnym 2011/2012
1. Bartnicka Kalina
2. Dobrowolska Julia
3. Dróżdż Mateusz
4. Dworecki Paweł
5. Dybkowska Jolanta
6. Gomółka Joanna
7. Jaglińska Weronika
8. Juszczyk Michalina
9. Kielak Marek
10. Komuda Sylwia
11. Koryciński Mariusz
12. Kurowska Marta
13. Kuryłowicz Sandra
14. Leszczyński Krzysztof
15. Milewska Karolina
16. Mizgier Paulina
17. Młot Hanna
18. Osica Tomasz
19. Pibiri Paola
20. Pibiri Weronika
21. Pietrzak Natalia
22. Romaszuk Piotr
23. Ronda Aleksandra
24. Rosa Urszula
25. Rychter Maja
26. Sabak Aleksander
27. Sulejczyk Olga
28. Szuba Maciej
29. Szwajkowska Aleksandra
30. Świętochowska Karolina
31. Wieczorek Wiktoria
32. Witkowski Piotr
33. Zalewska Julia
34. Zwierz Karolina
Absolwenci w roku szkolnym 2011/2012
Absolwenci w roku szkolnym 2012/2013
1. Andrasik Adrian
2. Bodecka Aleksandra
3. Broda Łukasz
4. Czap Daria
5. Kowalczyk Karolina
6. Królak Adrianna
7. Macheta Kacper
8. Magielska Paulina
9. Metera Krystian
10. Miernicka Paulina
11. Mroczek Justyna
12. Mroczek Krzysztof
13. Odziemczyk Jakub
14. Papiewski Michał
15. Piotrowska Zofia
16. Szponar Julia
17. Zajda Aleksandra
18. Zajda Natalia
19. Zasada Julia
Absolwenci w roku szkolnym 2012/2013
Absolwenci w roku szkolnym 2013/2014
1. Andrasik Klaudia
2. Bąk Katarzyna
3. Bątruk Piotr
4. Broda Krzysztof
5. Cherubin Patrycja
6. Chybicka Bogumiła
7. Czerniawska Iga
8. Dąbrowska Martyna
9. Gryz Przemysław
10. Kalinowska Julia
11. Karwowska Kamila
12. Kłoczewiak Martyna
13. Korgul Dominik
14. Krokowska Marta
15. Krzyżanowska Julia
16. Majewska Barbara
17. Malinowski Rafał
18. Małkowski Damian
19. Mazurek Klara
20. Nogańska Magdalena
21. Nowik Martyna
22. Pytkowska Oliwia
23. Radzio Michał
24. Rudnicki Michał
25. Ruiz-Malczyk Anna
26. Sawka Tomasz
27. Sobotka Łukasz
28. Sobotka Marcin
29. Sosiński Dominik
30. Sowa Karol
31. Staszel Małgorzata
32. Tarczyński Jakub
33. Trzeciak Mateusz
34. Wasilewska Weronika
35. Wasilewski Piotr
36. Wieczorek Adrianna
37. Wierzbowicz Jan
38. Zagórska Izabella
39. Zając Paulina
40. Zakrzewski Łukasz
41. Zawadzka Oliwia
Absolwenci w roku szkolnym 2013/2014
Absolwenci w roku szkolnym 2014/2015
1. Bartkiewicz Anna
2. Bodecki Kacper
3. Buta Urszula
4. Czap Błażej
5. Filipiak Eryk
6. Godlewska Oliwia
7. Gomólka Justyna
8. Kłoczewiak Artur
9. Kolb Michał
10. Kołodziejczyk Konrad
11. Krupa Dawid
12. Kuć Angelika
13. Łukaszewska Klaudia
14. Marks Wiktoria
15. Młot Dominika
16. Nowicka Dorota
17. Osica Natalia
18. Pereyma Wiktoria
19. Płochocka Aleksandra
20. Rechnio Arkadiusz
21. Rogala Anna
22. Rokita Martyna
23. Smolinski Rafał
24. Sulich Maksymilian
25. Szczurowska Karolina
26. Szklanka Julia
27. Szuba Marta
28. Witowska Maria
29. Zdzieborska Natalia
Absolwenci w roku szkolnym 2014/2015
Absolwenci w roku szkolnym 2015/2016
1. Bakuła Olga
2. Bednarek Marta
3. Brzozowska Karolina
4. Grabarek Piotr
5. Grzenda Katarzyna
6. Jankowska Karolina
7. Karwowska Julia
8. Kazimierczyk Rafał
9. Kołodzik Paweł
10. Komuda Mateusz
11. Kondera Olaf
12. Kopciński Juliusz
13. Kosińska Łucja
14. Kostelnik Ewelina
15. Król Marta
16. Kuć Konrad
17. Łapińska Marlena
18. Łuniewski Mateusz
19. Matasek Maksymilian
20. Mazurowska Katarzyna
21. Mielec Jan
22. Mielnik Katarzyna
23. Miller Piotr
24. Misiura Alicja
25. Nejman Albert
26. Nowak Igor
27. Nowakowski Dawid
28. Nowicki Mateusz
29. Ostrowska Klaudia
30. Paszkowska Maria
31. Piłka Katarzyna
32. Radzio Julia
33. Rastawicka Kamila
34. Roguski Dawid
35. Rossa Bartłomiej
36. Rozwadowska Amelia
37. Rastawicki Kornel
38. Stochmiał Magdalena
39. Szuba Kamil
40. Ślązak Jakub
41. Wróbel Wiktoria
42. Zagórska Julia
43. Zapadka Rafał
44. Zych Zuzanna
45. Żelazowska Michalina
Absolwenci w roku szkolnym 2015/2016
Absolwenci w roku szkolnym 2016/2017
1. Brześkiewicz Tomasz
2. Dworecka Julia
3. Gałązka Zuzanna
4. Gruba Natalia
5. Jackiewicz Marta
6. Karczewska Katarzyna
7. Kawka Martyna
8. Kocak Zyta
9. Komorek Marcelina
10. Komorzycka Aleksandra
11. Kosim Natalia
12. Kowalczyk Kacper
13. Kulbacka Julia
14. Kulbacka Laura
15. Kulbacka Natalia
16. Lewicka Marta
17. Łukaszewski Bartłomiej
18. Mańczyńska Jagna
19. Matejko Katarzyna
20. Maciążek Natalia
21. Mroczek Cezary
22. Oksejuk Katarzyna
23. Piszczek Emilian
24. Radzio Wioleta
25. Sabak Magdalena
26. Szczepłek Dawid
27. Szponar Bernard
28. Wołosiewicz Julia
29. Wronowska Julia
Absolwenci w roku szkolnym 2016/2017
Absolwenci w roku szkolnym 2017/2018
1. Balasińska Angelika
2. Bereda Karolina
3. Bodecka Aleksandra
4. Bodecka Zuzanna
5. Ciarka Kamila
6. Dróżdż Julia
7. Dyrkacz Wiktoria
8. Gałązka Agata
9. Jackiewicz Wiktoria
10. Kalinowska Natalia
11. Karpińska Wiktoria
12. Krążała Paulina
13. Krupa Aleksandra
14. Krupa Kinga
15. Krzyżewska Małgorzata
16. Kubik Michał
17. Kustosz Agata
18. Łopińska Wiktoria
19. Malinowska Małgorzata
20. Mazaj Edyta
21. Mielnicka Karolina
22. Miksza Kajetan
23. Piszcz Julia
24. Piwowar Tatiana
25. Potiuk Angelika
26. Stal Marlena
27. Szulich Roksana
28. Szwajkowska Zofia
29. Ślązak Maja
30. Tkacz Tomasz
31. Topolska Julia
32. Wieczorek Jakub
33. Witkowska Julia
34. Wojciechowski Jan
35. Wojtkowski Igor
Absolwenci w roku szkolnym 2017/2018
Absolwenci w roku szkolnym 2018/2019
1. Abratowski Adam
2. Abratowski Karol
3. Bielecki Szymon
4. Budner Michał
5. Deneko Piotr
6. Gałązka Maciej
7. Gruba Zofia
8. Jakubowska Martyna
9. Karkowska Weronika
10. Kędziora Helena
11. Komorzycka Natalia
12. Kondera Oliwia
13. Kowalczyk Magdalena
14. Kroszczyński Wiktor
15. Krzemińska Aleksandra
16. Krzewska Amelia
17. Ławrynowicz Zofia
18. Masny Michał
19. Mielcarz Mateusz
20. Papiewski Jakub
21. Piętka Szymon
22. Płochocka Dominika
23. Płochocki Maciej
24. Rybak Sandra
25. Rybak Sebastian
26. Ślązak Adrianna
27. Tkacz Maksymilian
28. Tkacz Mateusz
29. Wronowska Angelika
30. Zaremba Karolina
Absolwenci w roku szkolnym 2018/2019

Nasi absolwenci…