Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim
http://msamm.pl

11 czerwca 2017 21:58 | Aktualności

Sukcesy klasy kameralistyki wokalnej.

Miło nam poinformować Państwa, że w XI Powiatowym Konkursie Piosenki Kabaretowej i Teatralnej w dniu 22.03.2017 r. zespół "Baroque Epoque" w składzie: Amelia Rymanowska, Dominika Dmowska, Emilia Kusmierczyk i Małgorzata Korzeniewska pracujący pod kierunkiem pani Justyny Kowyni-Rymanowskiej zajął II miejsce.

 Natomiast w XIII Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodziezowej "Wesołe nutki"  w dniu 24.05.2017 r. zespół "Baroque Epoque" w składzie Amelia Rymanowska, Dominika Dmowska, Emilia Kuśmierczyk i Natalia Ciężkowska zdobył wyróżnienie.

I wreszcie w XIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej dnia 9.06.2017 r. uczniowie pracujący pod kierunkiem pani Justyny zajęli I i II miejsce. I miejsce - Amelia Rymanowska z klasy wiolonczeli pani Ewy Szymańskiej (przygotowanie pod kierunkiem pani Justyny Kowyni-Rymanowskiej. II miejsce - Halszka Rembowska z klasy wiolonczeli pani Katarzyny Kaczyńskiej oraz Emilia Kuśmierczyk z klasy kameralistyki wokalnej pani Justyny Kowyni - Rymanowskiej.

 

Serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia: